На Київщині зафіксовано понад три тисячі воєнних злочинів з боку РФ

Автор: Володимир Хлєбников
13:39 20.06

У Київській області задокументовано вже понад три тисячі воєнних злочинів. Щонайменше 15 російським окупантам оголошено про підозру.

На Київщині зафіксовано понад три тисячі воєнних злочинів з боку РФ

Про це повідомив начальник Поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Завдяки міжнародній підтримці та взаємодії правоохоронцям вдасться досягти ще більш ефективного розслідування звірств армії РФ та отримати додаткову допомогу по фіксації порушень саме прав людей, які були фактично знищені РФ“, – сказав він в ефірі телеканалу РАДА.

Як писав “ВК“, в середині червня Незалежна міжнародна комісія ООН з розслідування злочинів Росії в Україні відвідала Київську область, зокрема місто-герой Ірпінь.

Дивіться також: Американські журналісти розшукали докази воєнних злочинів росіян в Бучі (ФОТО, ВІДЕО)

Довідково. У березні Рада ООН з прав людини переважною більшістю голосів проголосувала за резолюцію, яка засуджує порушення прав людини під час воєнних дій Росії в Україні та створює комісію з їхнього розслідування. У травні Рада проголосувала за початок розслідування порушень прав людини та серйозних порушень міжнародного гуманітарного права російськими військами на звільнених територіях України.

Незалежна міжнародна комісія ООН з розслідування порушень в Україні є незалежним органом, уповноваженим Радою з прав людини ООН, серед іншого, розслідувати всі ймовірні порушення та утиски прав людини та порушення міжнародного гуманітарного права, а також пов’язані з ними злочини, в контексті агресії проти України з боку Російської Федерації.

Читайте також: У воєнних злочинах підозрюються 104 військових РФ – Венедіктова

Великий Київ у Google News

підписатися