На Київщині є свій Навальний. Родич російського опозиціонера керує селом

19:12 04.02

Стало відомо, що головою села Нове Залісся, що на Бородянщині, став Павло Михайлович Навальний.

На Київщині є свій Навальний. Родич російського опозиціонера керує селом Фото: Олексія Навального добре пам'ятають в селі Нове Залісся Київської області / Скріншот з відео

Про це повідомляє  УНІАН.

Зараз в Новому Заліссі проживає 11 людей з прізвищем Навальний. І один з них – Павло Навальний – став старостою села. Як повідомляється, російський опозиціонер Олексій Навальний колись згадував, що всі його родичі з боку батька – з Чорнобиля. А село Нове Залісся свого часу було збудоване якраз для переселенців звідти після чорнобильської карастрофи. Також Олексій розповідав, що в тому селі живуть його земляки та родичі, до яких він в дитинстві приїздив майже кожного літа.

 За словами Павла Навального, його дід і  дід Олексія були братами, ймовірно, двоюрідними. Тут живе   двоюрідний брат Олексія Навального  – Олександр, який працює далекобійником. Його дружина Наталя викладає в місцевій школі  А на місцевому кладовищі поховані рідний дядько російського опозиціонера,   Василь Іванович і його дружина Марія, яка була заслуженим вчителем України.  

За словами старости, місцеві мешканці пишаються своїм земляком і підтримують його боротьбу з режимом Путіна.   

Нагадаємо, 20 серпня 2020 року, російський опозиційний політик Олексій Навальний був екстрено госпіталізований, його отруїли. Він лікувався у Німеччині. При повернення до Росії його арештували та  засудили на 3,5 роки колонії загального режиму за  справою «Ів Роше Схід».

Захист Навального ще зможе подати апеляцію на це рішення. Наразі він перебуватиме під вартою. У колонії Навальний муситиме провести 2,8 року, враховуючи те, що раніше майже рік пробув під домашнім арештом у цій справі.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...