На Київщині є свій “летючий голландець”: новий маршрут автобуса, якого ніхто не бачив

Автор: Любава Лисичкіна
19:13 02.02

У Броварах влада хвалиться новим міським автобусним маршрутом. А от броварчани у коментарях скаржаться, що потрапити на нього нереально, бо на зупинках громадського транспорту відсутня інформація щодо графіку руху.

На Київщині є свій “летючий голландець”: новий маршрут автобуса, якого ніхто не бачив
Про новий маршрут  інформує Управління житлово комунального господарства Броварської міськради у Facebook.
 
Зокрема йдеться про те, що  26 січня 2021 року по місту Бровари відновлює роботу новий міський автобусний маршрут № 4.  Хоча, як можна відновити новий маршрут – це ще питання. 
 
Повідомляється, що автобуси ходитимуть з 7 год. 00 хв. до 19 год. 30 хв. і на даний час на маршруті працюють 2 автобуси.  Автобуси мають курсувати за напрямком:  Асфальтний завод- вул. Онікієнка Олега –вул. Броварської сотні – вул. Володимира Великого – вул. Москаленка Сергія –вул. Онікієнка Олега – вул. Бандери Степана (Залізничний вокзал) – вул. Бандери Степана – вул. Короленка – вул. Київська –вул. Шевченка – Поліклініка.
 
Також  у міській раді зазначають, що на даний час корегується графік маршруту. Але про всяк випадок додають, що час відправлення з Залізничного вокзалу (вул. Бандери Степана) в 7 год. 00 хв.
 
В той же час мешканці Броварів, коментуючи новину, зауважують, що було би добре знати як рухається маршрутка і де її можна зловити.
 
 Нагадаємо, на трасі Демидів – Гостомель відремонтували найбільш зруйновану ділянку.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...