На Київщині “взяли за жабри” директора приватної фірми, що незаконно добувала пісок

Автор: Галина Ворона
18:16 16.03

Силовики Київщини викрили приватну фірму, яка організувала незаконний видобуток піску на території родовища у Броварському районі Київській області і завдала збитків понад 88 млн грн. Від злочинних дій суттєво постраждала екосистема родовища.

На Київщині “взяли за жабри” директора приватної фірми, що незаконно добувала пісок

Як повідомляє пресслужба МВС, пісок видобували на території родовища у Броварському районі Київської області. Об’єм корисних копалин, видобутих поза межами ліцензійної площі, склав понад 104 тисячі кубометрів.

Факт порушення підтверджуються звітом профільного технічного спеціаліста, а інженерно-екологічна експертиза встановила, що сума завданих злочинними діями збитків перевищує 88 млн грн. Крім цього, було завдано значної шкоди екосистемі родовища.

Сьогодні, 16 березня, слідчі повідомили директорові приватного товариства про підозру у незаконному заволодінні землями водного фонду в особливо великих розмірах, що спричинили тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 239-3 Кримінального кодексу України).

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки на місці незаконного видобутку піску, а також у помешканні фігуранта та в офісі його компанії. Вилучили документи, що підтверджують протиправну діяльність, та спецтехніку.

Санкція інкримінованої підозрюваному статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

Читайте також: Екологи виставили рахунок Київському крематорію. У 5 мільйонів гривень 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...