На Київщині відновили третину лікарень, зруйнованих окупантами

Автор: Оксана Тупальська
19:25 17.11.2022

Росіяни знищили або завдали значних руйнувань 121 медичному закладу на території Київської області. Відновити вдалося 31 установу.

На Київщині відновили третину лікарень, зруйнованих окупантами

Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я України, відповідальний за медичну інфраструктури Богдан Боруховський.

«Ми говоримо про невеликі ушкодження – це осколкові ураження. Покрівля, вікна, де комунікації постраждали. Які об’єкти можна було швидко відновити – особливо в контексті підготовки до осінньо-зимового періоду, ми це зробили», – сказав замміністра.

В умовах воєнного стану чимало діючих медичних закладів області потерпають від нестачі персоналу – анестезіологів, кардіологів, хірургів, сімейних лікарів. Аби найняти спеціалістів у деяких лікарнях пропонують зарплату від 20 тисяч гривень. В околицях столиці активно працевлаштовуються медики, які виїхали з тимчасово-окупованих територій. Проте і це не дає змогу закрити наявні вакансії.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко перевірив, як столичні лікарні подготовлені до роботи в умовах надзвичайної ситуації. 

Великий Київ у Google News

підписатися