Кличко перевірив, як столичні лікарні готові працювати в умовах надзвичайної ситуації

Автор: Вікторія Мілюта
14:58 17.11.2022

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як столичні лікарні подготовлені до роботи в умовах надзвичайної ситуації.

Кличко перевірив, як столичні лікарні готові працювати в умовах надзвичайної ситуації
Світлодіодне освітлення

Зокрема, очільник столиці побував у Центрі нефрології та діалізу, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

“Зважаючи на те, що хворі з гострою нирковою недостатністю потребують безперервної допомоги в режимі 24/7, в умовах небезпеки ракетних обстрілів, відключень електрики та водопостачання, тут зробили все, щоб забезпечити пацієнтів життєво необхідним лікуванням. Фактично, сьогодні лікарня може працювати в автономному режимі”, – зазначив Кличко.

У Центрі вже майже завершили ремонт цивільного укриття. Там облаштували санітарні приміщення, встановили нову систему вентиляції, оновили систему водопостачання та каналізацію. Також замінили електросистему, підключили wi-fi та встановили дизель-генератор і опалювальну піч.

Читайте також: MONATIK співав для хварих дітей у бомбосховищі лікарні

Через необхідність безперебійного водозабезпечення під час процедури діалізу заклад зробив власну свердловину, її глибина – близько 90 метрів.

У Центрі також встановили дизель-генератор, що може безперервно працювати понад 8 годин. До генератора під’єднали реанімацію та діалізні апарати.

Для забезпечення альтернативного теплопостачання чотирьох лікувальних закладів столиці на території лікарні № 3 встановили модульну котельню. Її змонтували за рахунок інвесторів. Модульна котельня може працювати автономно 10 діб.

Нагадаємо, нещодавно Посол Британії відвідала київську лікарню, щоб побачити її роботу після ракетних атак РФ.

Великий Київ у Google News

підписатися