В області судитимуть «лже-поліціянтів». Викрадали людей і шантажували

22:22 15.01

Київська обласна прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно шести мешканців Київщини. Їх звинувачують у викраданні людей, розбої, вимаганні, зберіганні та збуті наркотичних засобів, присвоєнні владних повноважень.

В області судитимуть «лже-поліціянтів». Викрадали людей і шантажували

Як повідомляє пресслужба Київської обласної прокуратури, з жовтня 2019 року у Київській області діяло злочинне угрупування, яке під виглядом працівників поліції скоїло ряд злочинів.

Шестеро членів вказаної спільноти викрадали мешканців столиці, які, за даними зловмисників, мали відношення до наркоторгівлі та вивозили подалі від людей. Представляючись робітниками правоохоронних органів, але фактично не будучи такими, члени угруповання погрожували своїм жертвам фізичної розправою, здійснювали психологічний тиск, демонструючи відеозаписи із сценами насилля, а також шантажували можливістю ув’язнення. За не притягнення останніх до відповідальності зловмисники вимагали гроші.

Потерпілими від дій «лже-поліціянтів» є четверо осіб. Загальна сума збитків, завданих постраждалим сягає 87 тис. гривень.

Київська обласна прокуратура вже скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні. Досудове слідство у вказаному провадженні завершено.  

До слова, у Києві затримано на одержанні неправомірної вигоди начальника Пошуково-зйомочної експедиції Казенного підприємства «Кіровгеологія». 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...