Розраховував отримувати щомісячну ренту у 7,5 тис грн. Затримали за хабар посадовця «Кіровгеологія»

19:22 15.01

У Києві затримано на одержанні неправомірної вигоди начальника Пошуково-зйомочної експедиції Казенного підприємства «Кіровгеологія». Загальна сума неправомірної вигоди мала складати 90 тис. гривень.

Розраховував отримувати щомісячну ренту у 7,5 тис грн. Затримали за хабар посадовця «Кіровгеологія» Фото: Київська міська прокуратура
Як у Facebook повідомляє Київська міська прокуратура, посадовець домовився щомісячно отримувати  по  7,5 тис. гривень  від підприємця, якому пообіцяв в оренду нежитлове приміщення.  
 
За свої послуги  співробітник «Кіровгеологія» розраховув  отримати загалом  90 тис. гривень.
 
Після отримання чергового місячного платежу посадовця затримали.  У прокуратурі говорять, що наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру. В цей час триває розслідування та проводяться обшуки, встановлюється коло  можливих співучасників.
Фото Київської міської прокуратури
 
У затриманні хабарника  брали участь  співробітники прокуратури спільно з слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, та працівниками Броварського МРВ ГУ СБУ у місті Києві та Київській області.
 
Відомо, начальник управління “Київтранспарксервісу” виявився любителем легких грошей. Він вимагав від підприємця 2 тисячі доларів неправомірної вигоди.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...