На Київщині почався сезон лисенят: що це означає

Автор: Тетяна Сененко
10:22 24.04

Зоозахисники попередили киян та жителів області про сезон лисенят. Місцевих закликали не чіпати та не забирати із собою маленьких лисенят, оскільки повернути їх назад у природу дуже важко.

На Київщині почався сезон лисенят: що це означає

Про це розповіли на Facebook-сторінці Притулку для диких тварин.

Зоозахисники нагадали, що лисиці живуть не тільки в дикій природі, але й на околицях великих міст, у парках, селах, під фермами та корівниками.

Тому побачивши лисеня не варто їх чіпати та забирати із собою, оскільки повернути їх назад у природу дуже важко.

«Починається сезон лисенят. Якщо ви побачили лисеняти одного, це не означає, що його покинули. Мама-лисиця залишає їх на кілька годин одних», – йдеться в дописі.

Забрати з собою дику тварину лише можна тоді, якщо вона поранена. Проте перед цим варто зателефонувати фахівцям та проконсультуватися.

« Зателефонуйте (050 310-35-63) та проконсультуйтеся. Пам’ятайте про загрозу сказу. Не ловіть їх голими руками, не фотографуйтесь і не підпускайте до них домашніх собак понюхати. Ми всі сусіди на цій планеті, тому не потрібно реагувати на зустрінуту дику тварину як на інопланетянина, якого потрібно врятувати, ізолювати, ліквідувати. Вчімося жити разом», — закликають у Притулку для диких тварин.

Нагадаємо, кото-песо-поїзд у підземці рекламує безпритульних тварин.  Також відомо, що біля мерії Ірпеня встановили двоповерховий “котедж” для безпритульних котів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...