На Хрещатику оновили фотозону: тепер тут мапа розділеної на шматки росії

Автор: Анна Ткаченко
14:43 25.10.2023

Команда руху Чесно встановила на Хрещатику нову фотозону у вигляді поштової марки. На ній зображено мапу росії, розділену на частини. Тепер кожен охочий може взяти участь у реформуванні імперії зла.

На Хрещатику оновили фотозону: тепер тут мапа розділеної на шматки росії
Світлодіодне освітлення

Про це інформує рух Чесно.

ЧЕСНО встановив нову марку, яка відображає як сподівання українців на деколонізацію росії та падіння “тюрми народів”, так і ілюструє сценарії прогнозів щодо завершення війни. Нещодавно ПАРЄ визнала росію диктатурою і наголосила, що відновлення демократії в РФ відповідає інтересам насамперед народу країни. У Верховній Раді вже працює ТСК, яка напрацьовує держполітику щодо взаємодії з національними рухами малих та корінних народів РФ. Тобто, РФ — фактично імперія, яка через імперські амбіції воює з сусідніми державами. Як знаємо з історії — розпад імперій неминучий,” — зазначає очільниця Руху ЧЕСНО Віта Думанська.

Попередню марку “Путін у Гаазі”, яку громадська організація представила 9 травня, на жаль, було пошкоджено.

Нагадаємо, першу марку під назвою “Бавовна на Кримському мосту” встановили 24 серпня 2022 року в рамках виставки “Інфоспротив”. Восени того ж року, після вибухів на Кримському мосту, фотозона неабияк розлютила російських пропагандистів. Мовляв, “києвская власть” підготувалась і відзначила подію в самому центрі Києва. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися