На Харківській створили найвищий мурал в Європі

17:25 25.11.2020

Дарницькому районі міста Києва біля станції метро “Харківська” створили найвищий мурал у Європі.

На Харківській створили найвищий мурал в Європі
оренда квартири Київ

Про це повідомила Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація.

Зазначається, що мурал називається “Материнство” і зображує молоду жінку, яка тримає немовля на руках, уособлюючи одвічні сімейні цінності. 

Мурал створений зусиллями художника з Хотина Володимира Пастушака разом з криворізькою майстринею Юлією Мастерс. Об’єкт має висоту 78 м та загальну площу 1155 кв.м. — це найвища подібна робота в Європі.

Ми подолали новий бар’єр — 25 поверхів! На це знадобилося 24 дні. Часом доводилося працювати в екстремальних умовах, на сильному вітрі або при ліхтарях На виконання проєкту знадобилося майже 300 годин і 343 літра лаку і фарби“, — розповів Володимир Пастушак.

Водночас, у соцмережі стверджують, що це власник ЖК “Лебединий” подарував доньці мурал з її зображенням. Про це пише Олексій Кот.

“Нова забава серед забудовників – змагатися один з одним в більшому жлобство. Власник ЖК “Лебединий” подарував доньці мурал з її зображенням на стіні РК. Житловий комплекс належить людям, які купили там квартири, але мабуть власник так не вважає. До цього з’явився мурал із зображенням дочки власника “КАН” Ігоря Ніконова. Що буде далі мурал з троюрідною тіткою, або з улюбленою собачкою !? Цьому місту точно потрібна комісія з муралістів, яка буде стверджувати або забороняти такі проекти. Інакше вулиці Києва перетворяться на сімейні альбоми тих, хто його забудував”, – йдеться у повідомленні.

Для доказу оприлюднено пост з оригінальним фото для муралу.

 

Нагадаємо, що напередодні місцевих виборів на Подолі з’явився street art, який наочно показує важливість кожного голосу.

Читайте також: Розмалювати Київ. Графіті-артистів кличуть взяти участь в конкурсі

Великий Київ у Google News

підписатися