На столичному ТРЦ з’явився найбільший у Європі LED екран

15:23 15.03.2021

На фасаді торгово-розважального центру Gulliver в березні встановили найбільший світлодіодний екран в Європі. Оновлені медіафасади стали рекламним майданчиком, аудиторія яких перевищує 350 тисяч контактів щодня.

На столичному ТРЦ з’явився найбільший у Європі LED екран

Про це  повідомляє пресслужба ТРЦ.

Екран складається з п’яти відеодисплеїв площею близько чотирьох тисяч квадратних метрів. До цього найбільший LED екран мав площу понад 600 кв метрів.

Екран на “Гулівері”  видно в радіусі до чотирьох кілометрів.

«Ми хотіли, щоб величезні світлодіодні екрани високої роздільної здатності на фасаді ТРЦ стали невід’ємною частиною архітектурного дизайну комплексу будівель, його візитною карткою і гордістю, як при відкритті стало наше декоративне освітлення з боку бульвару Лесі Українки» – коментує проєкт генеральна директорка Gulliver Ірина Круппа.

Ці світлові панелі будуть також використовувати для трансляції футбольних матчів та концертів, так і інших подій.

Як говорять у пресслужбі ТРЦ, технології розпізнавання аудиторії і машин дозволять адаптувати контент до різної публіки.

Тим часом у столичній підземці з’являються свої інноваційні “екрани”. Табло зі зворотнім відліком часу до прибуття потяга почали встановлювати на станціях “Оболонь”, “Мінська” та “Героїв Дніпра”.

Великий Київ у Google News

підписатися