На фронті загинув випускник факультету психології університету Шевченка Олександр Величко

Автор: Любава Лисичкіна
19:17 09.01

Мова йде про старшого лейтенанта 72-гої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, який загинув ще в квітні, але мав статус зниклого безвісти за особливих обставин.

На фронті загинув випускник факультету психології університету Шевченка Олександр Величко
Про це повідомили у навчальному закладі.
 
Олександр Величко у складі підрозділу виконував бойове завдання у м. Вугледар Донецької області. 18 квітня 2023 року його підрозділ потрапив під авіаудар літака противника. З того часу до 4 січня 2024 року мав статус зниклого безвісти за особливих обставин.
 
Нещодавно завдяки результатами експертизи ДНК вдалося встановити особу старшого лейтенанта Величка.
 
Відомо, що у червні 2007 року Олександр, закінчив Вороньківську загальноосвітню школу I-III ступенів і вступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на факультет психології за спеціальністю «Соціальна робота». У 2011 році, отримав диплом бакалавра. За мирного часу обіймав посади в різних організаціях у сфері бізнесу.
 
Виховував трьох дітей – доньку Діану і синів Романа та Павла. З початком повномасштабного вторгнення росії на нашу землю Олександр добровільно втупив до лав ЗСУ.
 
За час несення служби Олександ Величко отримав Подяку виконавчого комітету селищної ради за виконання важливого завдання по забезпеченню роти охорони Третього відділу Лубенського РТЦК та СП зброєю та боєприпасами для захисту Чорнухинської територіальної громади (березень 2022 р.).
Був нагороджений Хрестом «Честь і слава» (06.12. 2022 р.) та Медаллю «За хоробрість в бою» (30.10. 2022 р.)
 
Прощання із загиблим Героєм відбудеться 9 січня 2024 року об 11:00 в селі Вороньки біля Церкви Різдва Богородиці.
 
До слова,  24 річний гранатометник провів 28 днів у реанімації: вижив після поранення з ураженням 80% легень та порушенням роботи нирок.

Великий Київ у Google News

підписатися