На Дегтярівському шляхопроводі перекриють ще один з’їзд (СХЕМА)

Автор: Галина Ворона
15:16 29.02

У Києві з 1 березня до 5 квітня перекриють рух ще однією ділянкою шляхопроводу на перетині вул. Дегтярівської та Олександра Довженка. Це пов’язано із продовженням реконструкції розв’язки.

На Дегтярівському шляхопроводі перекриють ще один з’їзд (СХЕМА)

 Про це повідомляє “Київавтодор”.

Так, рух транспорту перекриють на з’їзді з вулиці Дегтярівської до вулиці Олени Теліги. Перекриту ділянку можна буде об’їхати внутрішніми з’їздами-заїздами зі споруди та прилеглими вулицями.

Зауважимо, раніше рух транспорту перекрили на з’їздах із вул. Олени Теліги на вул. Дегтярівську (в напрямку ст. м. “Берестейська”) та 
із вул. Дегтярівської на вул. Олександра Довженка (в напрямку до ст. м. “Шулявська”).

Дорожники перепрошують за тимчасові незручності та просять враховувати зміни в русі під час планування маршруту.

Читайте також: Не вистачило місця: дорожники пояснили, чому не встановили трамвайні платформи на Дегтярівському шляхопроводі

Нагадаємо, наприкінці грудня 2024 транспорт поїхав  оновленим Дегтярівським шляхопроводом, щоправда, на ньому ще облаштовують велодоріжки і тротуари.

Як відомо, будівництво Дегтярівського шляхопроводу не обійшлось без інциденту. 30 вересня на Шулявці під час ремонтних робіт впали декілька балок Дегтярівського шляхопроводу. Як йдеться в офіційному поясненні, під час монтажу 7-ї балки в проектне положення вона втратила свою стійкість. При падінні балка зачепила частину вже змонтованої конструкції, що призвело також до порушення її стійкості та падіння інших 6-ти балок прогонової будови. Підрядник заявив, що через інцидент роботи з реконструкції шляхопроводу затягнуться. Через обвал шляхопроводу розпочато кримінальне провадження.

Великий Київ у Google News

підписатися