Через обрушення Дегтярівського шляхопроводу розпочато кримінальне провадження

Автор: Галина Ворона
13:09 02.10.2023

Столичні слідчі розпочали досудове розслідування за фактом обрушення конструкцій під час будівництва шляхопроводу по вулиці Дегтярівській. Відомості внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 272 (порушення правил безпеки при виконанні робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Через обрушення Дегтярівського шляхопроводу розпочато кримінальне провадження
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє столична прокуратура.

Як встановили слідчі, 30 вересня на об’єкті будівництва проводилися роботи з монтажу мостових балок.

Близько 16:20 при встановленні сьомої балки остання втратила рівновагу, зламалася посередині та впала на сусідню конструкцію. Після цього почалась ланцюгова реакція, що призвела до пошкодження раніше встановлених мостових балок та їх падіння на приїжджу частину.

На щастя, обійшлось без жертв та постраждалих.

Згідно з матеріалами слідства, реконструкцію шляхопроводу на замовлення комунальної корпорації “Київавтодор” проводить ТОВ “Росдорстрой” із залученням субпідрядних організацій.

На цей час проведено огляд місця події, опитано працівників будівельної компанії, які проводили роботи, та замовника робіт – комунальної корпорації “Київавтодор”.

В межах провадження будуть призначені експертизи для встановлення причин та обставин обрушення будівельних конструкцій.

Слідчі дії тривають. 

Також у прокуратурі заявили, що дії службових осіб підрядної організації ТОВ “Росдорстрой” перевіряються в межах ще одного кримінального провадження, розпочатого за фактом заволодіння бюджетними коштами, виділеними у 2021-2023 роках на проведення капітального ремонту доріг та шляхопроводів у м. Києві шляхом завищення вартості виробів, проведення неякісних робіт та поставлення неякісних матеріалів.

У даному кримінальному провадженні проводяться слідчі (розшукові) дії та тривають судові експертизи.

Читайте також: Топ-3 новини вихідних: обвал Дегтярівського мосту, руйнування кількох балконів у висотці та нічне гуляння в комендантську годину

Нагадаємо, у суботу під час будівельних робіт “втомився” Дегтярівський шляхопровід. Як йдеться в офіційному поясненні, під час монтажу 7-ї балки в проектне положення вона втратила свою стійкість. При падінні балка зачепила частину вже змонтованої конструкції, що призвело також до порушення її стійкості та падіння інших 6-ти балок прогонової будови. Підрядник заявив, що через інцидент роботи з реконструкції шляхопроводу затягнуться.

Великий Київ у Google News

підписатися