На Дарниці з’явився цілодобовий пункт обігріву. Тут ще й нагодують та полікують

17:58 18.01

У парку “Привокзальний” біля Дарницького залізничного вокзалу розпочинає роботу цілодобовий пункт обігріву, де можна також з’їсти гарячий обід і випити чай із печивом, отримати медичну допомогу та гуманітарну допомогу у вигляді теплого одягу тощо.

На Дарниці з’явився цілодобовий пункт обігріву. Тут ще й нагодують та полікують

Як розповіли в Дарницькій РДА, відвідувачі пункту можуть цілодобово зігрітися, з’їсти гарячий обід і випити чай із печивом, отримати медичну допомогу та гуманітарну допомогу у вигляді теплого одягу.

Окрім того, усім, хто потребує, надається безкоштовна консультація із низки питань. Наприклад, як відновити документи, куди звернутися за медичною допомогою тощо, а за результатами експрес обстеження звернутися до реабілітаційного центру або притулку.

Даний проєкт допомоги соціально-незахищеним верствам населення під час зимових морозів реалізують ГО “Нагодуй голодного” за підтримки Дарницької райдержадміністрації та спеціалізованих профільних служб і волонтерів. 

Читайте також: Підтримка тих, кому найважче: кур’єри щодня розвозять 1000 безкоштовних обідів

Нагадаємо, у Києві через значне похолодання розпочали роботу понад 30 пунктів обігріву в усіх районах столиці. В деяких з них можна отримати першу медичну допомогу (у приміщеннях є аптечки), випити гарячого чаю, а кілька пунктів мають банки одягу. 

Київщина також розгорнула близько 600 пунктів обігріву.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...