На Чемпіонаті світу з водних видів спорту українці вибороли історичні медалі

Автор: Любава Лисичкіна
11:15 02.07.2022

Загалом українці здобули 10 нагород на ЧС-2022 у Будапешті (2 золота, 6 срібло, 2 бронзи). У медальному заліку українська команда посідає 8 місце.

Світлодіодне освітлення

Як повідомляється, українські стрибуни у воду Олексій Середа та Софія Ліскун здобули срібло у змішаних змаганнях з 10-метрової платформи на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що проходить в угорському Будапешті.

16-річний Олексій та 20-річна Софія показали другий результат, поступившись китайському дуету та випередивши американців.

«Ця медаль дуже важлива для мене, для нашої команди. І я хочу її присвятити всім захисникам, які зараз воюють на фронті і захищають нашу Україну», – поділився емоціями новоспечений призер чемпіонату світу зі стрибків у воду Олексій Середа.

Зазначимо, що це перша нагорода у синхронних змішаних стрибках із 10-метрової платформи за всю історію виступів українських спортсменів на чемпіонатах світу.

Нагадаємо, Гутцайт закликав заборонити спортсменам Росії та Білорусі виступати під нейтральними прапорами.