Гутцайт закликав заборонити спортсменам Росії та Білорусі виступати під нейтральними прапорами

Автор: Марина Максенко
04:30 02.07

Україна наполягає на повному санкційному бані спортсменів і спортивних функціонерів з Росії та Білорусі. Їхня участь у міжнародних змаганнях навіть під нейтральними прапорами є неприпустимою.

Гутцайт закликав заборонити спортсменам Росії та Білорусі виступати під нейтральними прапорами

Про це заявив міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт під час саміту міністрів спорту, що відбувся у форматі відеоконференції за участю представників Литви, Польщі, Латвії, Чехії, Швейцарії, Словаччини, Румунії, Японії, Норвегії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, США, Італії та інших країн.

“Росіянам і білорусам не місце поруч із представниками цивілізованого світу – ні на спортивних аренах, ані у спортивних організаціях, ані у процесі ухвалення рішень. Україна наполягає на повному санаційному бані”, – сказав Вадим Гутцайт.

Він наголосив, що своїм мовчанням російські і білоруські спортсмени підтримують війну в Україні, яка вже вбила понад 80 наших спортсменів і тренерів, зруйнувала понад 100 об’єктів спортивної інфраструктури.

Міністр засудив спроби окремих спортивних федерацій повернути росіян до міжнародних змагань, зокрема із дзюдо, бобслею, скелетону. Україна, як і всі цивілізовані держави, вважає це неприйнятним.

“Необхідно заборонити росіянам і білорусам виступати під нейтральними прапорами”, – зазначив міністр.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України прийняв протокольне рішення щодо організації та проведення спортивних змагань в Україні в умовах воєнного стану без глядачів.

Великий Київ у Google News

підписатися