На бульварі Шевченка навели лад: парковку демонтували, тротуар відновили, дерева висадили (ФОТО)

Автор: Галина Ворона
11:54 10.11.2021

Незаконну паркувальну кишеню вздовж смуги громадського транспорту на бульварі Шевченка, 4 – ліквідували та повернули пішоходам частину тротуару, на якій її облаштували.

На бульварі Шевченка навели лад: парковку демонтували, тротуар відновили, дерева висадили (ФОТО)

Про це у Телеграм-каналі повідомив заступник міського голови Костянтин Усов.

Комунальники за дорученням мера Віталія Кличка під охороною муніципальної варти демонтували незаконну творчість забудовника і відновили тротуар”, – зауважив він.

За словами Усова, бордюр відновили до попереднього рівня, встановили 27 антипаркувальних стовпчиків і облаштували лунки, куди “Київзеленбуд” висадив 5 молодих дерев замість знищених забудовником.

Останній, зауважив заступник мера, має оплатити Департаменту транспортної інфраструктури роботу працівників і техніки ШЕУ. Попередня оцінка збитків міста – 31 000 грн.

Не оплатить добровільно – сходимо до суду. Питання принципове. Боротьба за нібито малий об’єкт – це боротьба за зміну моделі. Якщо місто каже “Не Можна Чіпати Тротуар” – це не формальна теза і не натяк на те, що все можна зробити вночі непомітно. Місто готове підтвердити озвучену позицію і захистити інтерес киян в дискусії будь-якого рівня: на вулиці, в публічному полі, в судах”, – підкреслив чиновник.

Читайте також:  Бессарабський проїзд став пішохідним: як тепер рухається транспорт 

Нагадаємо, наприкінці жовтня забудовник нахабно вночі почав облаштовувати три паркувальні кишені на бульварі Тараса Шевченка, 4 перед фасадом колишнього готелю “Санкт-Петербург”, при цьому зрубавши дерева. Тоді Усов зазначив, що відновлення тротуару – принципова позиція міста. Згодом активістів повалили паркан довкола незаконної паркувальної кишені, тоді як поліція разом з тітушками захищала інтереси забудовника. Наступного дня комунальники розпочали демонтажні роботи.

Великий Київ у Google News

підписатися