На Березняках є свої лосі на газонах, які гадять там, де живуть

Автор: Любава Лисичкіна
16:57 20.03

Люди у своєму невлаштованому житті та у некрасивому подвір’ї лаються на владу, сусідів, долю. Але не припиняють бути головними героями свого неєвропейського життя, бо власними руками гноблять все, що можуть.

На Березняках є свої лосі на газонах, які гадять там, де живуть

Фото одразу кількох дворів, де власники автівок паркуються як заманеться, з’явилися у спільноті “Березняки” у Facebook.

По вул.Березняківська, між будинками 34А,34Б, 36Б, 36Г, 36В, газон перетворився на паркувальний майданчик. Як тут не погодитися з автором допису та фото, що люди гадять там, де живуть.  Не думаючи ні про довкілля, ні про дітей, не про те, що ці газони є комунальною власністю.

“Бідні газони! Безсовісні люди! Нелякані лосі! Такі гарні, розбиті газони і тротуари – могли б пахнути квітами, але байдужість людей – водіїв, які тут же живуть і самі собі паскудять. Ганьба!” – ідеться у дописі Василя Марченка.

“Почесний лось Березняків. І саме те що написано на консерві, він покладав на всіх оточуючих. Головне що консерву видно з вікна… На Миколайчука 15/1 бюджет Києва можна поповнити (евакуаторам) за тиждень в два рази”, – ідеться в дописі до фото з червоною машиною, влаштованою просто на газоні.

До слова, сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було вирішено з 23 березня встановити у Києві “червоний” рівень небезпеки з усіма обмеженнями

Великий Київ у Google News

підписатися