Миттям бруківки не відбулась: Alyona Alyona отримала виклик на допит після дрифту на Софійській площі

Автор: Галина Ворона
09:56 12.08

Співачка-реперка Alyona Alyona отримала виклик на допит до Шевченківського райвідділку столичного управління Нацполіції після участі у скандальному дрифту на Софійській площіі.

Миттям бруківки не відбулась: Alyona Alyona отримала виклик на допит після дрифту на Софійській площі

Про це реперка повідомила в Instagram, додавши документ, з якого випливає, що її допитуватимуть як свідка у кримінальному провадженні.

Виконавиця має з’явитись у відділку 16 серпня о 10:00.

Поліція Києва раніше повідомила, що почала кримінальне провадження за статтею про хуліганство після дрифту у центрі столиці. Київська міська прокуратура поінформувала, що Шевченківська окружна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом цих подій.

Читайте також: Дрифт на Софійській: автівки вилучено, благоустрій наклав штраф, Red Bull UA вибачається

Як повідомляв “ВК”, 10 серпня вранці на Софійській площі автівки влаштували дрифт, після якого тротуар став чорним (ВІДЕО). В результаті на площі пошкоджено понад 2 тисячі квадратних метрів мощення – традиційної київської жовтої клінкерної цегли.

Згодом стало відомо, що в автівці була Alyona Alyona, КМДА дозволів на такі дії не давала,  а до Софії організатори дрифту навіть не зверталися. Крім того, поліція відкрила кримінальне провадження з цього приводу. Сліди від шин ще змивають.

Сама Альона Альона пояснила, як потрапила на скандальний дріфт, а наступного дня прийшла відмивати чорні сліди на Софії.

Великий Київ у Google News

підписатися