Митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) продовжили цілодобовий домашній арешт

Автор: Любава Лисичкіна
21:08 29.11.2023

Митрополит розповідав, що він «ніколи не був на стороні російської агресії», не ставився з неповагою до інших конфесій та є хворим.

Митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) продовжили цілодобовий домашній арешт
оренда квартири Київ

Як  зазначається, Печерський районний суд Києва продовжив запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту митрополиту до 29 січня 2024 року.

Прокурор просив продовжити йому домашній арешт на 60 діб. Адвокати ж  Павла заявляли, що суддя ігнорує клопотання сторони захисту, і додали, що засідання проводиться під час тривоги. Вони просили про відвід судді. Суд не задовольнив клопотання адвокатів.

Тим часом митрополит розповідав, що він «ніколи не був на стороні російської агресії» та не ставився з неповагою до інших конфесій.

«Я являюсь інсулінозалженим, прокуратура поставила прослушки, заставляли мене підписати, що я не інсулінозалжений. Те, що просять прокурори, я проти», — додав він.

Як повідомляв “ВК”, голова СБУ Василь Малюк розповів, що 61 священнослужитель УПЦ МП підозрюється у роботі на РФ. Суди в Україні винесли 7 вироків клірикам УПЦ МП. Двох із них обміняли, одного – на 28 полонених українців. Припинено громадянство України для 19 попів УПЦ МП.

Крім того, влітку патріарх московський Кирило звернувся до предстоятелів церков через арешт митрополита Павла.

Великий Київ у Google News

підписатися