Мистецтво як протест. У новому арт-просторі Музею Майдану відкрилась перша виставка

19:57 20.11

Музей Майдану відкрив у Києві новий виставковий простір – Галерею протестного мистецтва – та першу виставку в ній “Мистецький Барбакан. Ретроспекція”.

Мистецтво як протест. У новому арт-просторі Музею Майдану відкрилась перша виставка

Про це розповіли на Facebook-сторінці Музею Майдану.

За словами організаторів виставки, “Мистецький Барбакан” – це майданівська локація, створена митцями як місце зустрічей, перепочинку, обігріву та цілодобового чергування на території протесту. Також це певне означення середовища художників, поетів, письменників і громадських діячів, які збиралися тут. Куратори виставки намагалися відтворити дух та атмосферу тих часів, а також розповісти про тих митців та їхню творчість.

“Для нас принципово було відкрити Галерею протестного мистецтва саме виставкою про “Мистецький Барбакан”. Адже важко обрати тему, яка краще відповідає позиціонуванню цієї галереї – мистецтва на протесті й мистецтва як протесту. З одного боку, “Мистецький Барбакан” – це історія про те, як митці відклали свої мистецькі знаряддя та стали частиною протесту, з іншого – навіть цілком утилітарна для протестних цілей локація стала мистецьким осередком посеред Майдану”, – розповідає Olha Salo, кураторка галереї й заступниця генерального директора Національного музею Революції Гідності з розвитку та культурно-просвітницької роботи.

Виставка триватиме до 20 лютого.  Адреса: вул. Липська, 16, м. Київ.

Графік роботи:

  • середа-п’ятниця – з 11:00 до 19:00,
  • субота-неділя – з 11:00 до 17:00.
  • Вихідні дні – понеділок, вівторок.
перша виставка у Галереї протестного мистецтва Музею Майдану перша виставка у Галереї протестного мистецтва Музею Майдану перша виставка у Галереї протестного мистецтва Музею Майдану перша виставка у Галереї протестного мистецтва Музею Майдану перша виставка у Галереї протестного мистецтва Музею Майдану

Нагадаємо, у новому арт-просторі “Галерея протестного мистецтва” на вул. Липській, 16 презентуватимуть виставки, що осмислюють і зображають теми протестів, Майдану та боротьби за незалежність і демократичні цінності як в Україні, так і у світі.

Великий Київ у Google News

підписатися