Минулого року спортсмени Київщини здобули більше 1200 медалей

Автор: Марина Максенко
13:18 05.01.2023

Протягом 2022 року спортсмени з Київської області здобули 1208 медалей. Спортсмени здобули 42 медалі у паралімпійських видах спорту, 487 – в олімпійських та 679 нагород у неолімпійських видах спорту.

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

За даними Управління молоді та спорту КОВА, досягнення були в наступних видах спорту:

• медальний залік у паралімпійських видах спорту на всеукраїнських та міжнародних аренах — здобуто 42 медалі. Із них — 15 золотих, 12 срібних та 15 бронзових;
  • медальний залік в олімпійських видах спорту на всеукраїнських та міжнародних аренах — загалом здобуто 487 медалей. Це 180 золотих, 159 срібних та 148 бронзових;
  • медальний залік у неолімпійських видах спорту на всеукраїнських та міжнародних аренах — здобуто 679 нагород. Серед них — 272 золотих, 220 срібних та 187 бронзових.

Загалом на офіційні чемпіонати та Кубки України було відряджено 20 спортивних делегацій (16 з олімпійських та 4 з неолімпійських видів спорту). Протягом року організовано та проведено 10 офіційних чемпіонатів з олімпійських і неолімпійських видів спорту та Кубків Київської області. Додатково проведено 6 навчально-тренувальних зборів. Крім цього у 2022 році створено штатну команду Київської області з резервного спорту олімпійських видів спорту. До її складу входить 57 спортсменів.

Також повідомляється, що у межах Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту “Київщина спортивна” Київською ОВА присуджено премію 120 провідним і перспективним спортсменам та тренерам Київської області. До уваги бралися високі спортивні результати у виступах на міжнародних спортивних змаганнях з олімпійських, неолімпійських, паралімпійських/дефлімпійських видах спорту в 2022 році.