Ми всі там будемо! У Києві триває перша міжнародна виставка похоронної культури

Автор: Любава Лисичкіна
23:47 25.06.2021

Виставки бувають різні. Вочевидь, власники ритуального бізнесу вирішили, що також можуть провести виставку своєї продукції, тому і проводять першу виставку сучасної похоронної культури.

Ми всі там будемо! У Києві триває перша міжнародна виставка похоронної культури
оренда квартири Київ
Смерть -дороге задоволення, адже на поховання і на ритуальні послуги, які знадобляться, піде чимало коштів. А якщо все це організувати на найвищому рівні, за останніми новинками і трендами, то піде чимала сума грошей.
 
Як ідеться у сюжеті “Вікон-новин”, у столиці триває  виставка, на яку привезли труни за десятки тисяч доларів, урни для праху із коштовними каміннями і навіть діаманти з мертвих.
 
Ідеться про діаманти, які вирощують з праху померлого. Це є досить популярним в Європі та США, в Україні ця мода тільки набирає обертів. Коштує такий камінчик від 1500 доларів.
 
Є своя мода і на труни, і вона постіно змінюється. Наразі, популярними є американські саркофаги:   труни з червоного дерева, які мають постіль та ліфт для підйому тіла, і вартують  від 300 тисяч грн. 
 
Є також труни у розмальовках з аніме та у стилі урбаністики та муралів.
 
Також на виставці можна було побачити   дефіле у трунах, в якому одязі нині модно йти в останню путь. При цьому моделями виступили молоді дівчата.
 
До слова, у Києві за тиждень кілька сотень людей хотіли стрибнути з моста у воду.

Великий Київ у Google News

підписатися