Музей Івана Гончара запрошує відзначити День стійкого міста Києва разом

Автор: Любава Лисичкіна
21:43 22.05.2023

Відвідувачі власноруч під наставництвом майстрів зможуть створити свічки з воску, глиняні свищики, коники з трави, ляльки з листя кукурудзи, спробувати себе у різьбленні по дереву та гончарстві.

Музей Івана Гончара запрошує відзначити День стійкого міста Києва разом
оренда квартири Київ
27-28 травня  на подвір’ї Музею Івана Гончара традиційно розгорнеться Ярмарок народного мистецтва до Дня Києва. 
 
Майстри з різних куточків України представлять рукотворні мистецькі вироби, що можуть стати окрасою вашого дому або бути цінним подарунком для ваших рідних. Гончарство, вишивка, ткацтво, соломоплетіння, лозоплетіння, свічкарство, писанкарство, лялькарство, витинанкарство, плетіння з листя кукурудзи та трави, дереворізьблення, кобзарство, ковальство — та ще про багато інших ремесел ви дізнаєтеся безпосередньо від майстрів, які демонструватимуть свої вміння і твори.
 
Щоб глибше відчути та зрозуміти традицію, ми підготували ряд майстер-класів (реєстрація на майстер-класи буде відкрита згодом). Відвідувачі власноруч під наставництвом майстрів зможуть створити свічки з воску, глиняні свищики, коники з трави, ляльки з листя кукурудзи, спробувати себе у різьбленні по дереву та гончарстві, побачити на демонстраційних майстер-класах унікальний досвід та майстерність, яка плекалась поколіннями.
 
Організатори запрошують на ярмарок підтримати майстрів своєю увагою і наповнитися красою українського народного мистецтва.  
 
Ярмарок триватиме 27 та 28 травня з 10:00 до 19:00
Ціна квитка на ярмарок — 50 грн
Реєстрація на майстер-класи буде відкрита згодом.
 
Відомо, АРМА шукає управителів для готелю «Дружба» у Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися