Музей Голодомору можуть добудувати коштом Канади – Комітет ВР підтримав відповідний законопроєкт

Автор: Любава Лисичкіна
21:23 08.01

Комітет рекомендував Верховній Раді ухвалити законопроєкт №10361 за основу зі скороченням строку подання поправок і пропозицій наполовину.

Музей Голодомору можуть добудувати коштом Канади – Комітет ВР підтримав відповідний законопроєкт Фото: ілюстративне
 Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики на черговому засіданні розглянув законопроєкт про внесення змін до Закону «Про музеї та музейну справу» щодо діяльності Національного музею Голодомору-геноциду (реєстр. №10361). 

«Ми тішимося з того, що є ресурс, який ми можемо спрямувати на добудову цього об’єкта, дуже важливого для нас як з політичного, так і з науково-музейного боку», — сказав  т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв, який  взяв участь у засіданні комітету.

Т. в. о. Міністра додав, що йдеться про фінансування у розмірі орієнтовно 15 мільйонів канадських доларів.

Ухвалення змін до Закону «Про музеї та музейну справу» створить законодавчі умови для здійснення контролю за діяльністю Національного музею Голодомору-геноциду в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Також у Музеї з’явиться наглядова та експертна ради, до складу яких увійдуть представники фахових та наукових груп, міжнародних організацій закордонних українців і нащадки жертв Голодомору.

Як повідомлялося, уряд схвалив ініційовані Міністерством культури та інформаційної політики зміни до Закону України “Про Музеї та музейну справу”, які стосуються впровадження сучасних форм організації діяльності в роботі Національного музею Голодомору-геноциду.

“ВК” писав про те, що Музей Голодомору отримав від МВС понад тисячу архівних справ періоду геноциду.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин