Мрія юних геніїв: у школі на Троєщині відкрили першу STEM-лабораторію

Автор: Галина Ворона
19:50 23.02

У школі Деснянського району відкрилася перша STEM-лабораторія, де учні можуть втілювати найсміливіші сучасні ідеї, проводити фізичні та хімічні експерименти, а також займатись робототехнікою і програмуванням.

Мрія юних геніїв: у школі на Троєщині відкрили першу STEM-лабораторію

Як повідомляє Деснянська РДА, першу STEM-лабораторію обладнали у гімназії “Троєщина”.

Вона має все необхідне для проведення фізичних та хімічних експериментів, проведення занять із робототехніки і програмування. Є тут також інтерактивна панель, цифрова документ-камера, 3D-принтери, 3D-сканер, 3D-ручки, новітня фотовідеостудія, програмовані електронні модулі, навчальні роботи та багато іншого цікавого обладнання.

За даними районної влади, міському бюджету такий освітній оседередок обійшовся у 1 мільйон 499 тисяч гривень. 

Довідково. В основі абревіатури STEM – початкові букви таких слів: Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія) та Mathematics (Математика). Саме ці напрями покладено в основу новітньої освітньої методики. Усі названі дисципліни вивчаються не окремо, як ми звикли, а в комплексі. Велике значення має практичне застосування отриманих знань – дитина не просто знайомиться з новими напрямами розвитку точних наук та інженерії, а вчиться реалізовувати вивчене на практиці.

Читайте також: Програмування, контент, профорієнтація та інше. Smart City School пропонує безкоштовні курси

Нагадаємо, є чим зайнятись на уроках та в позаурочний час і учням однієї зі шкіл у Шевченківському районі – там подарували нове життя шкільній майстерні: відремонтували приміщення, закупили нове сучасне обладнання.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...