Кличко про вихід Києва з “червоної” зони: Вже краще, але розслаблятися ще зарано

Автор: Володимир Хлєбников
12:16 22.11

Столиця може вийти з “червоної” зони карантину вже найближчим часом. Для цього має зберігатися позитивна динаміка із захворюваністю на коронавірус.

Кличко про вихід Києва з “червоної” зони: Вже краще, але розслаблятися ще зарано

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

У нас зараз є позитивна динаміка, і я сподіваюся, що якщо вона збережеться, то найближчим часом ми зможемо вийти з “червоної” зони та перейти до помаранчевої“, – сказав він в ефірі телеканалу “Київ”.

За словами Кличка, показник наповненості лікарень трохи знизився у порівнянні з попередніми днями. Нині він становить 58%.

Ситуація трохи легша, ніж у попередні тижні, проте вона ще залишається загрозливою для кожного з нас. 61% наразі заповненість ліжок із киснем. Розслаблятися в жодному разі не потрібно“, – резюмував міський голова.

Читайте також: Кличко пішов у відпустку: що відомо

Нагадаємо, станом на ранок 22 листопада в Києві зафіксовано 358 нових випадків зараження коронавірусом, це на 201 випадок менше, ніж напередодні, 21 листопада. Жертвами інфекції стали 32 мешканці столиці.

Також повідомлялося, що від сьогодні в Києві відновили очне навчання у закладах освіти, а також у мистецьких школах і закладах фізичної культури та спорту.

Великий Київ у Google News

підписатися