МОЗ офіційно ввів “третю стать” у бланках на тестування COVID-19

11:35 21.01

Директорат медичного забезпечення МОЗ України офіційно затвердив графу “невідомої статі” в бланку направлення на лабораторне тестування щодо COVID-19.

МОЗ офіційно ввів “третю стать” у бланках на тестування COVID-19

Це випливає з бланку направлення на лабораторне тестування, який опублікований на сайті міністерства в додатку до “Стандартів медичної допомоги “Коронавірусна хвороба (COVID-19)“.

Згідно з документом, тепер пацієнт має можливість вказати “третю стать” при подачі біологічного матеріалу на лабораторне тестування щодо COVID-19. Цілком ймовірно, що нововведення було прийняте у зв’язку з стрімким розвитком гендерної політики, про що свідчить досвід цивілізованих європейських країн.

Зауважимо, що гендерна ідентичність – це соціальний конструкт, введений у науковий обіг американським психоаналітиком Робертом Столлером. Цей концепт ґрунтується на психосоціальних, біологічних та культурних особливостях людини, заперечуючи біологічну стать як єдиний спосіб ідентифікації особистості.

Таким чином, якщо біологічна та соціальна моделі поведінки людини різняться, його особистість пропонується вважати гендерно інвертованою. У такому випадку, якщо людина ідентифікує себе поза традиційними полюсами “чоловік-жінка”,  його гендерну ідентичність прийнято відносити до третьої, “невідомої” категорії. 

А тим часом українські вчені з Інституту молекулярної біології і генетики розробили новий ПЛР-тест на коронавірус, який одночасно може визначити і наявність в організму штамів грипу, а результат стає відомим вже за 6 годин.

Читайте також: Гендерна нерівність або як киянки колись дорогоцінну освіту здобували 

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...