Moto Open Fest-2021: в парку “Муромець” відбудеться фестиваль мотоспорту

14:50 08.06.2021

Всеукраїнський фестиваль мотоспорту Moto Open Fest-2021 відбудеться з 25 по 27 червня під Аркою дружби народів та у парку «Муромець». Цьогоріч фестиваль планує зібрати понад 50 тисяч відвідувачів.

Moto Open Fest-2021: в парку “Муромець” відбудеться фестиваль мотоспорту

Як зазначають організатори, на відвідувачів фестивалю чекає різноманітна триденна програма розваг на будь-який смак та спортивні змагання одразу з декількох мото дисциплін.

«Вперше змагання будуть проходити у самому центрі столиці від Арки дружби народів через Пішохідний міст на Труханів острів. У парку «Муромець» на гостей фестивалю чекають видовищні змагання на квадроциклах, концертна програма. Змагання на пітбайках проходитимуть на території X-Parkу», – розповіли організатори.

Також на гостей фестивалю чекатимуть виступи гуртів: «Беz Обмежень», «Ляпис-98», «Мачете», «Друга Ріка», «Тартак», «Скрябін», «Моторола», «Prime Orchestra» та багато інших.

Місія фестивалю Moto Open Fest – популяризація мотоциклетної культури та спорту, активного та здорового способу життя, розвитку культури безпечного руху на дорогах. Також організатори ставлять за мету реалізацію соціальної місії: сортування сміття, встановлення платформ для людей з інвалідністю, покращення інфраструктури парків й спортивних локацій, створення нових фестивальних майданчиків.

Нагадаємо, на Співочому відкриється нова виставка.

Великий Київ у Google News

підписатися