Монастирський пообіцяв скоротити кількість блокпостів на автошляхах України

Автор: Володимир Хлєбников
20:01 13.03.2022

Національна поліція, Збройні Сили спільно з Територіальною обороною проводять оптимізацію кількості блокпостів на автодорогах України.

Монастирський пообіцяв скоротити кількість блокпостів на автошляхах України

Про це 13 березня повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

До мене звертаються журналісти, волонтери й громадяни зі скаргами на те, що на дорогах створено занадто багато блокпостів і це ускладнює евакуацію людей з районів активних бойових дій і доставку гуманітарної допомоги.

Блокпост призначений для охорони важливих доріг, які ведуть до міст та населених пунктів, важливих інфраструктурних об’єктів. На блокпостах здійснюється контроль за рухом транспорту й людей. Тому у воєнний час без них ніяк не обійтись“, – сказав очільник МВС у своєму відеозверненні.

Читайте також: Готові до блокади: Київ акумулював запасів їжі на два тижні

Разом з тим, за словами Монастирського, силові та військові відомства “проводять оптимізацію кількості блокпостів на автошляхах”.

Перевірки документів і автотранспорту на в’їздах у міста є цілком обґрунтованими. При цьому на виїзд перевірка буде лише вибірковою, зазначив очільник МВС.

Найближчим часом буде створено перелік актуальних блокпостів. А всі, які до цього переліку не увійдуть, будуть прибрані. У такий спосіб буде покращено пересування транспортних потоків всередині країни.

Це заощадить час, пальне, а головне – сили й нерви людей. Як цивільних, так і військових. У кого виникатимуть проблеми проїзду через блокпости – телефонуйте 102“, – резюмував Монастирський.

Читайте також: Блокпости по всій в Україні: як поводитись під час перевірки

Великий Київ у Google News

підписатися