МОН рекомендує піти на дистанційку школам і вишам у “червоній” і “помаранчевій” зонах

Автор: Галина Ворона
21:06 15.03

МОН рекомендує у “жовтих” і “помаранчевих” зонах відправити учнів 5-11 класів та студентів на дистанційне навчання, а також за потреби продовжити канікули в навчальних закладах.

МОН рекомендує піти на дистанційку школам і вишам у “червоній” і “помаранчевій” зонах

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, передусім ці обмеження варто застосовувати на адміністративно-територіальних одиницях, де перевищено епідемічні пороги на грип та ГРВІ, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби.

Прошу освітян та батьків із розумінням поставитися до таких заходів. Вони вимушені і мають на меті збереження здоров’я представників педагогічних колективів, членів родин школярів, особливо тих, хто перебуває в зоні ризику захворювання”, – додав Шкарлет.

Він нагадав, що наразі для закладів освіти діють карантинні обмеження, які визначені постановою Кабінету Міністрів №104 від 17 лютого 2021 року, які забороняють:

  • відвідувати заклади освіти здобувачами, якщо на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш ніж 50% здобувачів та персоналу закладу;
  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).
  • на території регіонів, для яких встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки, забороняється відвідування закладів освіти незалежно від форми власності, крім відвідування дітьми закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Читайте також: Літо у школі? Що буде з канікулами цього року

Нагадаємо, Мінцифра створила платформу для дистанційного навчання “Всеукраїнська школа онлайн”.

До слова, і Київ, і Київщина  потрапили до “помаранчевої” зони. В області вже кілька шкіл відправили дітей на канікули раніше.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...