Ексклюзивні інсайти: молодь чекають на безкоштовному онлайн-курсі «Підприємницький потенціал»

Автор: Марія Супрун
13:45 13.09

Із 22 до 30 вересня у Київському молодіжному центрі проходитиме безкоштовний онлайновий курс «Підприємницький потенціал». Курс буде цікавий всім, хто давно хотів ближче ознайомитися зі сферою підприємницької діяльності та отримати ексклюзивні інсайти від спеціалістів.

Ексклюзивні інсайти: молодь чекають на безкоштовному онлайн-курсі «Підприємницький потенціал»

Як повідомляють організатори, за 8 днів учасники отримають базові знання щодо того, як влаштована ця сфера, як потрібно розвивати підприємницьке мислення і як правильно планувати робочі цілі. Крім цього, учасники навчаться створювати алгоритм якісної роботи в умовах багатозадачності та ознайомляться з інструментами для стрімкого професійного зростання.

«Підприємницька сфера, на нашу думку, це та сфера, де перетинається і психологія, і економіка, і маркетинг, тому наш курс дозволить молоді отримати знання з різних напрямів і використовувати їх для просування не тільки в підприємництві, а й в інших сферах», – сказала кураторка проєкту Аліна Качукова.

Курс складатиметься з 5 частин, кожна з яких присвячена окремому тематичному блоку:

  1. Підприємницьке мислення та прийняття рішень. Спікер – Віталій Біхунов, власник ТМ «МегаТурнік», спортсмен, режисер, засновник спільноти активних підприємців «Катана Груп». Віце-президент міжнародної федерації лідерів і підприємців JCI 2020.
  2. Як працювати у стресовій ситуації та зберігати рівновагу? Спікерка – Олена Єлісєєва, психотерапевтка, коуч та бізнес-тренерка в NewRealGoal. Вивчала клієнт-центровану психотерапію в Київському інституті сучасної психології та психотерапії.
  3. Як правильно ставити цілі і досягати їх? Спікерка – Валентина Ярошенко, бізнес-тренерка в «Аптека Доброго дня». Працювала бізнес-тренеркою в компаніях «Elfa Laboratory», «Аскона».
  4. Як бути на крок попереду конкурентів? Спікерка – Тетяна Мороз, CEO у фінансовій бутік-агенції Just Finance. Має за плечима 20 років практичного досвіду.
  5. Як створити команду мрії? Спікерка – Мар’яна Івашина, експертка у сфері управління персоналом, бізнес-тренерка, авторка тренінгових програм із командотворення. Керівниця служби навчання та розвитку компанії «Галичфарм», голова Громадської ради при управлінні персоналом Львівської міської ради.

Для участі в проєкті необхідна реєстрація за посиланням.

Нагадаємо, в “ЄС” вважають, що діти та молодь мають бути охоплені національно-патріотичним вихованням.

Великий Київ у Google News

підписатися