Мітинг антивакцинаторів з російським “душком”, “нах*р” у рішенні суду, смертельний трамвай на Куренівці – топ-3 новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
21:49 24.11

Ранок у столиці розпочався з чергової акції протесту проти вакцинації від ковіду та перекриття вулиць. Крім цього сьогодні здивував суддя Печерського районного суду, який виніс постанову із нецензурним словом. Також, жахлива трагедія трапилася на одному із житлових масивів міста – жінка загинула під колесами трамваю.

Мітинг антивакцинаторів з російським “душком”, “нах*р” у рішенні суду, смертельний трамвай на Куренівці – топ-3 новини дня

Антивакси вийшли на мітинг в центрі Києві з QR-кодами “Єдиної Росії” (ВІДЕО)

На мітингу противників вакцинації, що відбувся в центрі Києва 24 листопада, деякі учасники тримали в руках плакати з перекресленим QR-кодом, який веде на сайт партії “Єдина Росія”.

На це звернув увагу журналіст Остап Говда, який “просканував” коди з плакатів “антиваксерів”.

Це фото (див. вище) з сьогоднішнього маршу антивакцинаторів у Києві. Люди з плакатами та українськими прапорами виступають проти QR-кодів, тому що “вони не тварини”. Я не знаю, хто друкував ці плакати, але якщо просканувати коди, то вас заведе на сайт “Єдиної Росії”. І це не жарт”, — написав він у себе в Facebook.

А що, так можна було? Печерський суд послав нах*р порушника карантину

Суддя Печерського райсуду Києва Олег Білоцерківець закрив адміністративну справу про порушення карантинну та відправив відповідача “нах*р”. Справу було закрито через закінчення строків притягнення до відповідальності.

З матеріалів справи відомо, що 3 лютого о 00:40 на вулиці Паркова Дорога, 2 адміністратор закладу порушив вимоги карантинної постанови Кабінету міністрів України № 1236 від 9 грудня 2020. за даними суду, він “не вжив заходів щодо своєчасного закриття закладу”.

Разом з тим порушник до суду не з’явився.

Протягнув 20 метрів. На Куренівці трамвай на смерть збив жінку (ФОТО, ВІДЕО)

На Куренівці в Подольському районі Києва жінка загинула, потрапивши під трамвай. Рух рейкового транспорту тимчасово зупинено.

Загиблій на вигляд 50-55 років. “Виходячи з магазину, не дивлячись по сторонах, жінка просто пішла прямо під трамвай. На жаль, водій зміг зупинитися за 15-20 метрів. Від отриманих травм потерпіла загинула на місці. Трамваї тимчасово призупинили рух в обох напрямках”, – йдеться у коментарі до відео.

Великий Київ у Google News

підписатися