Місто готове підтримати ініціативу щодо створення парку «Осокорки»

Автор: Марія Супрун
15:07 27.10

Місто та центральна влада готові підтримати громадську ініціативу щодо створення парку «Осокорки».

Місто готове підтримати ініціативу щодо створення парку «Осокорки»

Про це під час онлайн брифінгу повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, який також розповів, що до міста звернулися представники громадської організації «Національний парк збереження та збагачення флори і фауни «Осокорки» з ініціативою створення рекреаційної зони для відпочинку киян.

«Ідеться про створення комфортного простору для відпочинку навколо озера Тягле, який поєднає активний відпочинок для всіх киян та збереження природного середовища навколо водойми. Ми зацікавлені у розвитку зелених зон у столиці і підтримуємо такі ініціативи», – запевнив Поворозник.

Він підкреслив, що ініціатива дуже важлива не тільки для Дарницького району, але і для всього міста. Проєкт передбачає створення сучасного багатофункціонального парку, що стане осередком активного і спортивного відпочинку киян, естетичного розвитку, екологічного виховання та дбайливого ставлення до флори та фауни.

«Наша громадська ініціатива пропонує створити парк, який стане перлиною всього Києва, а наявність озера Тягле в центрі парку дає великий рекреаційний потенціал. Крім того, територія парку межує з житловою забудовою і добре інтегрується в структуру міста… Багатофункціональний парк стане унікальним об’єктом, який будуть відвідувати близько 3 млн людей на рік. Облаштування парку дасть можливість створити якісний та комфортний простір для всіх», – розповів голова ГО Сергій Машовець.

За його словами, громадська організація відкрита до співпраці і запрошує охочих до спільного обговорення, участі та надання конструктивних пропозицій.

Готовність сприяти громадській ініціативі висловив також голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко.

Зазначимо, що для створення парку «Осокорки» місто планує залучити інвестиційні кошти. Тож наступним кроком має стати винесення проекту створення парку «Осокорки» на інвестиційну комісію.

Нагадаємо, територію екопарку “Осокорки” можна назвати “кондиціонером” прилеглих територій житлових масивів.

Великий Київ у Google News

підписатися