Міст Патона планують реконструювати до 2025 року

15:41 16.09.2020

Міст імені Є. О. Патона реставрують до 2025 року. Це дозволить збільшити його пропускну спроможність і створити належні умови руху автомобільного транспорту та пішоходів.

Міст Патона планують реконструювати до 2025 року

Відповідне розпорядження “Про реставрацію з пристосуванням мосту Патона” від 15 вересня, підписане мером Віталієм Кличком, розмістили на сайті КМДА.

Виконати реставрацію мають до 31 грудня 2025 року. Замовником робіт визначено комунальну корпорацію “Київавтодор”, якій доручено у встановленому порядку:

  • отримати вихідні дані для проєктування;
  • визначити генеральні проєктну та підрядну будівельну організації;
  • забезпечити розроблення проєктної документації, проведення її експертизи та затвердження;
  • подбати про дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт та законодавства про оцінку впливу на довкілля.

Раніше “Київавтодор” повідомляв, що підготував та направив до Департаменту транспортної інфраструктури, як головного розпорядника бюджетних коштів, проект розпорядження КМДА “Про реставрацію з пристосуванням до сучасних потреб мосту Патона”. Зазначалось, що після виходу відповідного розпорядження, “Київавтодор” оголосить відкриті торги на виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації. Орієнтовний термін виготовлення проектно-кошторисної документації – 2 роки.

Читайте також: Міст Патона, пам’ятник Щорсу, Батьківщину-матір хочуть декомунізувати “цивілізовано”

Нагадаємо, міст ім. Патона побудований в 1953 році. Це перший в світі суцільнозварний великогабаритний автодорожній міст. Його загальна завдовжки 1543 м. Ширина проїжджої частини між бордюрами – 21 м, а тротуарів для пішоходів – 3 м.

За результатами комплексного обстеження мосту Патона, що виконував ТОВ “Український інститут сталевих конструкцій імені Шимановського”, технічний стан споруди визначено як непрацездатний. А отже – споруда потребує невідкладних робіт з ремонту.

За висновками обстеження інститут порекомендував провести реконструкцію, але до моменту її проведення – обмежити рух по крайнім смугам в обох напрямках, з метою запобігання непередбачуваних наслідків. Схему обмеження руху розробило КП “Центр організація дорожнього руху”, її погодили в Управлінні патрульної поліції Києва. Одночасно з обмеженням руху обмежили в’їзд на міст вантажівок.

Як повідомлялося раніше, на мосту Патона прорвало теплотрасу, в результаті чого вода лилась в Дніпро.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...