Міськрада знову обіцяє художнику Марчуку музей, але 6 млн все ж відсудила

15:08 30.07.2020

Міська влада запропонувала художнику Івану Марчуку створити його музей за міський кошт. Щоправда, раніше мерія вже обіцяла допомогти з музеєм, а потім відсудила в Марчука 6 млн грн.

Міськрада знову обіцяє художнику Марчуку музей, але 6 млн все ж відсудила

Про це йдеться на сайті мерії. 

Чому міська влада не дотримала своєї обіцянки пояснив перший заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. 

За його словами, так сталось через мораторій на будівництво в буферних зонах “Софії Київської” та “Києво-Печерської Лаври”. 

Зазначається що фактично це стало офіційною забороною будівництва приватної будівлі там, де мав знаходитись музей Івана Марчука. 

…ми відкриті до прямого діалогу з митцем. І зважаючи, що будувати на цій території не можна, разом із Департаментом комунальної власності та Департаментом культури ми напрацювали варіанти, де можна розмістити музей з урахуванням розташування на найкращих туристичних маршрутах»,

– зазначив Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, що в червні художник Іван Марчук програв суд Київській міській раді. Тепер з нього стягнуть близько 6 мільйонів гривень. 

У обставинах справи зазначається, що художник не виконував належним чином умови договору оренди.

Попри те, що міськрада та Міністерство культури не виконали наміри щодо спряння створенню музею, суд постановив, що це ніяк не вплинуло невиконання умов договору.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...