Місія “краса” відміняється: митники вилучили посилку з татуажними машинками

18:40 20.01

Київськими митниками припинена спроба пересилання з РФ машинок для перманентного макіяжу у міжнародному поштовому відправленні без декларування.

Місія “краса” відміняється: митники вилучили посилку з татуажними машинками
Про це повідомляє пресслужба Київської митниці.  
 
Згідно з декларацією, у  посилці з РФ на адресу киянина прямувала запасна частина до татуажної машини вартістю менше 7 тисяч рублів (2,5 тис грн).  Натомість всередині поштового відправлення київські митники виявили 15 новеньких машинок для перманентного макіяжу «Cobalt PMU Machine» в повній комплектації.
 
Як стверджують митники,  реальна загальна вартість партії татуажних машинок становить 358,2 тис грн. І саме з цієї суми отримувач товару і мав би сплатити до бюджету передбачені законодавством митні платежі та ПДВ. 
 
“Таким чином, вартість виявлених машинок у 140 (!) разів перевищує вартість задекларованого товару. Відповідно до українського митного законодавства, товари, що пересилаються у міжнародних поштових відправленнях, підлягають достовірному письмовому декларуванню”, – наголошують митники.
 
Товар митниками вилучено. А також складено протокол про порушення митних правил за ст. 472 Митного кодексу України.
 
Нагадаємо, народний депутат Володимир  Ар’єв стверджує, що  бізнес Зеленського працює на країну-агресора і на терористів.  

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...