Місця вистачить усім: біля зоопарку відкрили ще один паркувальний майданчик

Автор: Галина Ворона
11:23 05.05.2021

На вулиці Зоологічній, недалеко біля столичного зоопарку і “Зоопаркінгу”, запрацював ще один паркувальний майданчик на 300 автомобілів.

Місця вистачить усім: біля зоопарку відкрили ще один паркувальний майданчик

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

За його словами, цей майданчик облаштував залучений містом інвестор.

Вячеслав Непоп також нагадав, що поруч розташований “Зоопаркінг” – сучасний триповерховий паркувальний комплекс на 435 місць.

Наш “Зоопаркінг”, який знаходиться поруч, до суворих обмежень завжди був заповнений. Тому додаткова парковка дуже потрібна для цивілізованого паркування і вільної для проїзду вулиці Зоологічної. А значить – для комфорту водіїв і пішоходів”, – зазначив він.

Чиновник також додав, що на “Зоопаркінгу” та новому паркувальному майданчику можуть залишати авто не тільки відвідувачі зоопарку, а всі охочі водії.

До слова, у столиці 1 травня закінчився локдаун, а це означає, що водіїв чекають “сюрпризи”: платні парковки і автофіксація порушень при паркуванні.

Читайте також: Де найчастіше “пакостять” герої парковки: у Києві склали рейтинг штрафів

Нагадаємо, “Зоопаркінг” у столичному зоопарку запрацював у вересні 2020 року. Там, зокрема, встановлено 7 зарядних станцій, що дозволять одночасно заряджати 21 електроавтомобіль. Працює сучасна охоронна система. Для оплати послуг паркування є автомати для безготівкового розрахунку тощо.

Великий Київ у Google News

підписатися