Мінування мосту Метро: хто винен? Версії

16:57 04.06.2020

Голови фракцій Київради прийшли до висновку, що міст Метро має бути визнаний стратегічним об’єктом та охоронятися належним чином.

Мінування мосту Метро: хто винен? Версії

З причинами нещодавнього псевдомінування мосту Метро та стрілянини в Броварах намагались розібратись голови фракцій Київради в ефірі програми “Погоджувальна рада” на телеканалі “Київ”.

Наталія Манойленко з фракції “Об’єднання “Самопоміч” вбачає в останніх подіях стрес від сидіння в замкнутому просторі під час карантину. 

Екс-мер Києва Олександр Омельченко вважає, що місцева влада не займається проблемами населення і тому люди повинні привертати увагу до себе в столиці навіть таким способом. 

Юрій Сиротюк з фракції ВО “Свобода” висунув припущення, що все це – театральна постановка, щоб відвернути увагу людей від більш серйозних проблем. 

Політики зійшлись на одному – міст мав має бути визнаний стратегічним об’єктом та охоронятися належним чином. Так, питання про охорону столичних мостів збираються підняти на найближчому засіданні. 

Нагадаємо, що покарання псевдомінеру – позбавлення волі на 2 місяці з альтернативою застави в розмірі 315 тисяч грн. От кому застава уже не допоможе, то це Гостомельському селищному голові – його було засуджено до 10 років позбавлення волі за шахравство в особливо великих розмірах. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...