“Білі хакери” намагатимуться зламати додаток “Дія”. Приз – 1 млн грн

19:11 27.11.2020

Міністерство цифрової трансформації запускає конкурс серед IT-спеціалістів з метою пошуку недоліків у додатку “Дія”. За кожен знайдений баг хакер отримуватиме винагороду.

“Білі хакери” намагатимуться зламати додаток “Дія”. Приз – 1 млн грн

Про це повідомили на офіційному Telegram-каналі Мінцифри. 

В міністерстві зазначили, їх спеціалісти постійно працюють над посиленням безпеки мобільного застосунку.

На Дію 2.0 отримано атестат КСЗІ — мобільний застосунок відповідає українським стандартам. Дія успішно пройшла 2 пентести за підтримки проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури в Україні» та Академії електронного урядування Естонії”, – йдеться у повідомленні. 

Тепер Мінцифра вирішила запустити багбаунті серед так званих “білих закерів”, аби перевірити надійність мобільного додатку. 

Умови конкурсу прості: за кожен знайдений недолік системи (баг) – хакер отримує винагороду.

Призовий фонд – 1 млн грн ($35 тисяч). Нагороди будуть розподілені за категоріями складності знайдених багів.

Наразі уточнюються деталі щодо правил “змагання”, умов участі та класифікації типів вразливостей по категоріях. У грудні буде відкрито прийом заявок.

В Мінцифрі підкреслили, що під час багбаунті хакери намагатимуться зламати “тестовий застосунок”, а отже в учасників не буде доступу до реальних персональних даних громадян.

Як повідомлялось раніше, Європейський Союз надасть Україні 20 млн євро на розвиток діджиталізації. Підтримка покликана створити плацдарм для побудови надійної системи електронних послуг і зробити урядову цифрову інфраструктуру більш функціональною.

Читайте також: Паперовий паспорт в банку не знадобиться. Усе в “Дії”

 

Великий Київ у Google News

підписатися