Мінкульт рекомендує: заборонену книгу про Стуса закуплять для бібліотек

14:20 20.10.2020

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко запевнив, що особисто закупить партію книг Вахтанга Кіпіані для національних бібліотек.

Мінкульт рекомендує: заборонену книгу про Стуса закуплять для бібліотек

Про це повідомив Олександр Ткаченко на своїй сторінці у Facebook.

“Творець «темників» вирішив знову виступити у звичній для себе ролі цензору та на допомогу йому прийшов український суд. Якими б емоційними не були вислови автора, але тепер про роль кума Путіна у справі засудження радянською системою українського письменника знатимуть в рази більше людей”, – заявив Ткаченко.

Схоже, що прокремлівський політик Віктор Медведчук потрапив під вплив “ефекту Стрейзанд”, намагаючись заборонити книгу Вахтанга Кіпіані. Суть явища полягає в тому, що при спробі приховати певну інформацію, заборона призводить лише до її розповсюдження. 

Міністр культури запевнив, що “Справа Василя Стуса” буде вкрай корисною для ознайомлення:

“Коротше, #МКІП рекомендує книгу до читання. І поки справа буде в апеляції – особисто закуплю частину накладу для національних бібліотек”, – додав міністр.

Нагадаємо, що “заборонену” книгу про Стуса розкупили за лічені хвилини. Заборону ініціював проросійський політик Віктор Медведчук у зв’язку із “висловлюваннями, які паплюжать честь та гідність особи”. Медведчук був адвокатом Василя Стуса та лобіював його утримання за ґратами. 

Читайте також: “ЄС”: Заборона поширювати книгу про Стуса – це сценарій повернення України в орбіту «русского міра»

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...