«Заборонену» книгу про Стуса розкупили за лічені хвилини

16:25 19.10.2020

Після заборони суду на розповсюдження книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”, весь наявний тираж твору розкупили буквально за лічені хвилини.

«Заборонену» книгу про Стуса розкупили за лічені хвилини

Про це повідомляється на сторінці видавництва Vivat у Facebook.

“Книгу “Справа Василя Стуса” Вахтанга Кіпіані розкупили за лічені хвилини і у видавництві, і в решти дистриб’юторів. Ми прийняли рішення додрукувати новий наклад, поки рішення суду не вступило в силу і ми маємо на це право”, — йдеться у повідомленні.

За попередніми оцінками, нова партія книг з’явиться у продажі 2 листопада. Ціна на книгу залишається на попередньому рівні – 260 гривень. Передзамовлення на книгу можна зробити в інтернет-магазині Vivat або особисто у автора Вахтанга Кіпіані.

Нагадаємо, сьогодні, 19 жовтня, Дарницький районний суд Києва задовольнив позов лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука та заборонив розповсюдження книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса” без дозволу самого Медведчука. Також, автора зобов’язали прибрати з тексту згадування імені Медведчука.

Партія “Європейська Солідарність” вважає, що таке рішення є прямим доказом сценарію повернення України в орбіту «русского міра», який реалізує діюча влада України.

Великий Київ у Google News

підписатися