Мінцифри запускає платформу “Кабінет стартапів України” для підтримки топових компаній

Автор: Марина Максенко
02:28 28.01.2023

Міністерство цифрової трансформації спільно з Фондом розвитку інновацій та українським інтернет-виданням AIN.UA запускають платформу “Кабінет стартапів України” для розвитку технологічних ініціатив.

Мінцифри запускає платформу “Кабінет стартапів України” для підтримки топових компаній
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

“Наша філософія – змінювати правила та нестандартно мислити. Тому чому б не перетворити ліфт, яким я кожного дня підіймаюся на роботу, на місце для пітчингу стартапів. А ще й зробити з цього ютуб-програму Кабінет Стартапів України. Для підтримки топових українських компаній. Основний акцент – military-tech”, – зазначив він.

Платформа дозволить командам представити свої стартапи очільнику Мінцифри та головреду AIN.UA. У відповідь учасники отримують практичні поради, як покращити свій продукт. Зустріч з експертами відбувається в ліфті Кабміну, де кожен матиме лише 1 хв для презентації.

У першому випуску технологічні рішення продемонстрували три стартапи, які отримали гранти від Фонду розвитку.

Серед них: DrillApp – мобільний застосунок для тренувань з тактичної стрільби та самооборони, ТОР – запатентований навчальний комплекс на базі пристроїв віртуальної реальності, Nolelgator – семантична пошукова система для наукових статей, патентів і клінічних випробувань.

Великий Київ у Google News

підписатися