Мільйони біля лимонів. Корупціонери «Укрзалізниці» ховали гроші в холодильнику (ФОТО)

15:07 21.09

СБУ викрила новий лайвхак від окремих керівників-корупціонерів «Укрзалізниці», але й він не допоміг їм уникнути кримінальної відповідальності за злочин. Спочатку там організували корупційну схему у контейнерних перевезеннях, а потім сховали частину «виручки» в холодильник разом з доказами корупційної схеми.

Мільйони біля лимонів. Корупціонери «Укрзалізниці» ховали гроші в холодильнику (ФОТО)

Як повідомляє СБУ, посадовці штучно створили для однієї із філій «Укрзалізниці» завідомо невигідні умови для курсування регулярних контейнерних поїздів. Це призвело до необхідності залучити приватні комерційні структури для пошуку клієнтів. У подальшому такі послуги почала надавати підконтрольна організаторам комерційна структура, яка фактично монополізувала цей сегмент ринку.

СБУ задокументувала виведення у тінь через рахунки фірм з ознаками фіктивності понад 4 мільйони гривень. Гроші були привласнені організаторами та учасниками протиправної схеми.

Під час обшуків у Києві та Одесі в службових приміщеннях “Укрзалізниці” та офісі комерційної структури правоохоронці виявили оригінали печаток компаній із ознаками фіктивності, чорнову бухгалтерію, фінансово-господарську документацію та матеріали листування фігурантів. Також вилучено понад 1,2 мільйона гривень, на які судом накладено арешт.

Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

  

загрузка...

Нагадаємо, колишнього голову “Укравтодору” Славоміра Новака затримали в Польщі за підозрою у корупції, зв’язках з організованим злочинним угрупованням і відмиванні грошей.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...