Метро на Виноградар: будівництво перейшло в активну фазу

13:16 30.04

Будівництво метро на Виноградар перейшло в активну фазу: роботи тривають на всіх майданчиках. Так, будівельники бетонують стіни перегону між станціями “Мостицька” та “Проспект Правди” і почали останній етап підготовки до прокладання тунелю від майбутньої станції “Мостицька” до станції “Сирець”. Роботи також тривають на інших інфраструктурних об’єктах.

Метро на Виноградар: будівництво перейшло в активну фазу Фото: Олег Тоцкий

Про це мер столиці Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання ЗМІ.

“Будівництво метро на Виноградар перейшло в активну фазу. Вчора я там був, перевіряв, що відбувається. Триває процес бетонування майбутніх стін перегону між станціями “Мостицька” та “Проспект Правди”. Спочатку там вирили величезні котловани, де пролягатимуть колії метрополітену.  Також продовжується зведення вентиляційних шахт вздовж нових перегонів. А головне – будівельники почали останній етап підготовки тунелепрохідницького  механізованого  комплексу.  З його допомогою за пів року мають прокласти тунелі від майбутньої станції “Мостицька” до станції “Сирець”. Роботи з будівництва нових станцій та перегонів метро на Виноградар тривають на всіх майданчиках”, – зазначив Віталій Кличко.

За його словами, представники “Київметробуду” запевнили, що у повному обсязі отримують фінансування від міста. І роблять все, щоб у грудні 2021 року дві нових станції метро на Виноградар були відкриті.

Мер також показав відео з будівельного майданчика однієї з майбутніх станцій.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Також Віталій Кличко повідомив, що, незважаючи на боротьбу з епідемією коронавірусу, місто не відмовилося від свої планів щодо будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів.

“На Борщагівському шляхопроводі вже закінчили асфальтування трьох автомобільних смуг та тротуару в напрямку центру. Там ще тривають інші роботи. І першого вересня рух відкриють. Розпочали ремонтні роботи другої черги шляхопроводу – в напрямку Окружної. І до вересня об’єкт повністю здамо в експлуатацію. Паралельно закінчують асфальтування проспекту Любомира Гузара. Його завершать до кінця цього тижня”, – підкреслив мер Києва.

Продовжується і ремонт проспекту Степана Бандери. Там триває ремонт розв’язки на перетині з проспектом Героїв Сталінграду. Почався капремонт також на вулиці Довбуша.

“Уже скоро ми відкриємо рух оновленою вулицею Покровською – однією з найстаріших вулиць міста. Там ми асфальт замінили на  міцну бруківку і повернули вулиці історичний вигляд. Завершать невдовзі й ремонт вулиці Золотоворітської. Та багатьох інших. Триває також будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу”, – додав Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше мер показав, як будівельники готуються до прокладання нового тунелю метро на Виноградар, і запевнив, що у столиці робиться все для того, щоб у грудні 2021 року дві нових станції метро на Виноградар були відкриті.

Читайте також:

Відео дня. Як ремонтують метро та обкатують вагони

Метро готують до роботи: ремонт іде – іскри сипляться

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...