Мешканці зоопарку теж сьогодні раділи весняній погоді (ФОТО)

Автор: Любава Лисичкіна
23:12 26.02

У перший теплий день після справжньої зимової погоди, мешканці столичного зоопарку насолоджувалися погодою.

Мешканці зоопарку теж сьогодні раділи весняній погоді (ФОТО)
Фото тварин і птахів оприлюднили співробітники зоопарку у Facebook.
 
Не тільки люди зраділи потеплінню та вийшли на вулиці міста подихати свіжим повітрям та прогулятися. Мешканці Київзоо  також із задоволенням сьогодні гуляли на вулиці, у вольєрах та на водоймах. 
 
“Нарешті відчувається подих весни.  Мешканці Київзоо запрошують у гості”, – ідеться у дописі на сторінці зоопарку.
 
Як відомо, Київзоо працює в режимі парку з експонуванням тварин помірного клімату у всесезонних вольєрах. Робота центральних квиткових кас Київського зоопарку: Вівторок – неділя з 09:00 до 16:00 години. Понеділок – з 12:00 до 16:00 години На території зоопарку можна знаходитись до 17:00.
 
Вартість вхідних квитків становить: 100,00 грн. – для дорослих відвідувачів; 60,00 грн. – для студентів денного навчання; 60,00 грн. – для власників “Картки киянина”; 50,00 грн. – для пільгових категорій відвідувачів. Діти до 5 років – безкоштовно.
 
До слова, у столичному зоопарку мешкає легендарна  горила, самець Тоні.  Йому 46 років, а  для горили (80 на людський вік) – це глибока старість (вони живуть до 50-55 років). Через поважний вік, про нього піклуються з максимальною увагою – кілька років тому для горили повністю перебудували вольєр, а режим його харчування сформований відповідно до рекомендацій міжнародних фахівців.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...