Мешканці будинку в 50 метрах від епіцентру вибуху не можуть самостійно відновити стіни і дах

Автор: Любава Лисичкіна
18:45 11.07

Більшість людей у будинку – пенсіонери, які часто не мають допомоги й сильно обмежені у фінансових можливостях. Критичним є відбудова даху, адже якщо цього не зробити до сезону дощів, дім може стати повністю непридатним до життя.

Мешканці будинку в 50 метрах від епіцентру вибуху не можуть самостійно відновити стіни і дах
Про це ідеться у дописі викладачки Навчально-наукового інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка Людмили Шворак. 
 
Мова йде про відбудову будинку за адресою провулок Коломийський, 8.  Під час обстрілів столиці  8 липня він  був сильно ушкоджений. 
 
  “8.07.2024 р. мій дім постраждав від ракетної атаки. Він знаходився в 50 метрах від епіцентру вибуху іПоза вибитими вікнами постраждали стіни і дах. Всі мешканці згуртувались і, поза болем, від людей в основному чути вдячність за те, що залишились живі. Але більшість не знають що робити далі, бо просто не мають фінансової можливості відновити житло. Критичним для всіх є відбудова даху, адже якщо цього не зробити до сезону дощів, дім може стати повністю непридатним до життя”, – говорить жінка.
Потрібна допомога із  відбудовою, якщо у когось є така можливість, та з фінансами –  на відбудову даху і житла найменш забезпечених людей.
 
Людмила Шворак відкрила банку на відбудову будинку: 
або номер карти банки: 5375411220025261
 
Нагадаємо, 8 липня Росія здійснила масовану ракетну атаку на Київ – у місті виникли пожежі та руйнування. Також росіяни поцілили у головний корпус дитячої лікарні «Охматдит». Загалом у лікарні пошкоджено 5 будівель. У бізнес-центрі на Солом’янці також є загиблі. У Шевченківському районі повністю зруйновано під’їзд житлового будинку. Ще один медцентр був пошкоджений внаслідок повторного удару у Дніпровському районі –  там є загиблі і поранені.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин