Мер Бучі засвідчив Федеральній поліції Німеччини злочини росіян

Автор: Любава Лисичкіна
14:32 08.10.2022

Як відомо, органи кримінального переслідування ФРН та Міжнародний кримінальний суд (ICC) разом з Україною й іншими країнами ведуть розслідування війни Росії проти України. Важливо, щоб кожен злочинець був покараний.

Мер Бучі засвідчив Федеральній поліції Німеччини злочини росіян
Про це Анатолій Федорук написав у себе на сторінці у соцмережі.
 
“У Німеччині дав свідчення Федеральній поліції – ми зафіксували злочини росіян, які особисто бачив під час перебування в окупації в Бучі в березні 2022 року. Якщо ви тимчасово мешкаєте на території Німеччини або десь поруч і були свідком чи жертвою воєнних злочинів, повідомте про це в найближчий відділок поліції. Вам запропонують заповнити анкету і запросять на дачу свідчень. Тож прошу не лише бучанців, а й усіх українців, що перебувають за кордоном, сприяти цьому процесу”,  –  зазначив посадовець.
 
Відповідно до Міжнародного кримінального кодексу, федеральний прокурор може переслідувати воєнних злочинців за злочини проти людяності, скоєні по всьому світові, пояснив Федорук. Зокрема, Федеральна прокуратура Німеччини вже притягнула до суду трьох чоловіків в рамках розслідування війни в Сирії та злочинів режиму Асада.
 
Федорук переконаний, що важливо, щоб аналогічна модель покарання була застосована й щодо режиму Путіна та воєнних злочинців з Росії.
 

Великий Київ у Google News

підписатися